10 ПРИЧИН ЧОМУ КОРИСНО ОБІЙМАТИСЯ:

1. ОБІЙМИ РОБЛЯТЬ НАС ЩАСЛИВИМИ!
Коли ми обіймаємо іншу людину, наші залози в організмі вивільняють відомий вже нам гормон, а він, згідно з науковими дослідженнями, пов’язаний зі «щастям».

2. ОБІЙМИ ЛІКУЮТЬ ВІД СТРЕСУ! Знову ж таки, щирі обійми, збільшуючи рівень «гормону щастя», знижують рівень «гормону кортизолу» в організмі. А всі ви знаєте, що високий рівень «гормону кортизолу» призводить до надлишкової ваги і навіть такої хворобі, як діабет.

3. ДІТИ ПОТРЕБУЮТЬ ОБІЙМІВ СТІЛЬКИ Ж, СКІЛЬКИ ВОДИ ТА ЇЖІ! На думку дослідників Гарвардського університету обійми нормалізують всі фізіологічні процеси в організмі дитини, які необхідні для її розвитку.

4. ОБІЙМИ РОБЛЯТЬ УЧНІВ УСПІШНИМИ У НАВЧАННІ! Діти, які отримують підтримку від оточуючих, краще навчаються і стають добрими та чуйними в класі.

5. ОБІЙМИ ПОКРАЩУЮТЬ БУДЬ-ЯКУ ГРУ! Вчені Каліфорнійського університету Берклі (англ. University of California, Berkeley) довели, що чим більше між членами команд обіймів один з одним, тим більше шансів у команди на перемогу.

6. КОЛИ БАГАТО ОБІЙМІВ В РОДИНІ, ВСІ МЕНШЕ ХВОРІЮТЬ! Фізіологи встановили, що обійми стимулюють вилочкову залозу, а вилочкова залоза є центральним органом імунної системи організму, що в свою чергу регулює вироблення лейкоцитів, які підтримують наше здоров’я.

7. ОБІЙМИ НАЙКРАЩІ ДОПОМІЖНІ ЛІКИ ВІД ХВОРОБ! Дослідники з Університету Ка?рнеги — Ме?ллона (англ. Carnegie Mellon University; CMU) довели, що люди, які під час хвороби отримували більше обіймів, мали менш виражені симптоми цих хвороб і швидше одужували.

8. ОБНЯТЕ СЕРЦЕ – ЦЕ ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ! Дослідження Університету Північної Кароліни показали, що щирі обійми спонукають до більшого приливу крові серця, що допомагає знизити частоту серцевих скорочень.

9. ЗАКОХАНА ПАРА, ЯКА ЧАСТО ОБІЙМАЄТЬСЯ — ЦЕ ЩАСЛИВА ПАРА! Закохані, які відчувають любов своїх партнерів через фізичну прихильність, мають більш високий рівень вже відомого нам «гормону щастя», а тому більше довіряють один одному, а від так — є найщасливішими.

10. ПРОСТО, НЕ ВИМОВЛЯЮЧИ НІ СЛОВА, ОБІЙМИ! Нехай хтось знає, що ти дбаєш про нього. За словами Дачера Келтнера, професора психології Каліфорнійського університету, ми ототожнюємо любов з простим людським дотиком. Уявіть собі, скільки любові може бути від великої кількості обіймів.

НЕ ВАГАЙТЕСЯ ПОЧАТИ БІЛЬШЕ ОБІЙМАТИСЯ! ПОЧНІТЬ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Джерело : ⁨Психолог ЗДО⁩/вайбер -група

Один коментар до 10 ПРИЧИН ЧОМУ КОРИСНО ОБІЙМАТИСЯ:

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.