День довкілля 17.04.2015


    17.04.2015 р. в ДНЗ був проведений тематичний День довкілля. В цей день діти  разом з вихователями засівали клумби, прибирали сміття на майданчиках. У всіх  вікових групах проведені заняття, бесіди, спостереження. 
У роботі педагоги використали спадщину В.О. Сухомлинського і переконалися в оригінальності, самобутності, а головне, у простоті, доступності та великій доцільності його педагогічних ідей. Зрозуміли, що саме ці земні, природні засоби виховання дитини в єдності з природою дають змогу виховати дітей добрими, уважними, бережливими, чутливими до всього живого. Як і В.О.Сухомлинський, вихователі вчать бачити світ рідного краю очима любові, примножувати і берегти навколишню природу, її щедрість та красу, проводять заняття-мандрівки під голубим небом. І це основний аспект – вивчати природу ліпше в природному середовищі, споглядаючи живі об’єкти.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.