День прапору 23.08.2017

  Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь нашого народу.

23 серпня 2017 року в ДНЗ № 31 «Білочка» були проведені святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 26 – річниці незалежності України. Педагоги разом з дітьми та батьками підготували і оформили виставку малюнків на тему: «Україна єдина». В своїх роботах вони передали повагу і любов до прапору та рідного краю, своєї держави. Окрасою свята стали дзвінки пісні дошкільнят про рідну Україну, веселі запальні таночки та сонячний настрій, що вигравав на вишиванках малят. В усіх вікових групах були проведені тематичні заняття на тему: «Моя країна – Україна».

Проводячи такі заходи, педагоги нашого садочка прагнуть виховати маленьких патріотів України, плекають в них почуття любові до свого народу його культури, до рідної землі.  Урочистість, святковість, піднесеність надавало все — і веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих,  прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій.

Вітаємо Всіх з Днем Державного Прапора та                                      26-річницею Незалежності України!

 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.