Екскурсія до школи 20.09.2018

   

        У рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою 20.09.2018 діти старшої групи “А” (вихователь Іщенко Л. М.) та старшої “Б” (вихователь Петуніна Л. М.)  відвідали ЗОШ № 16.
    Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, актовій та спортивній залах, бібліотеці. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками.

     Велике враження діти отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грали, відпочивали, розважались та навчались.

    Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони прибули під час освітньо-виховного процесу і могли на власні очі спостерігати за учнями, які навчалися і по дзвонику вибігали на перерви. Змістовною та цікавою була екскурсія. 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.