Екскурсія до військової частини 19.09.2018

 З метою патріотичного виховання  19.09.2018 діти старшої групи “Б” (вихователь Чернієнко С. М.) відвідали військову частину для ознайомлення з умовами служби та побутом військовослужбовців. На початку екскурсії дошкільнята дізнались, що повітряні сили України — один з головних носіїв бойового потенціалу Збройних сил України.
Яскраві враження діти отримали від демонстрації різних видів зброї. А можливість  потримати 
її в руках взагалі викликала у хлопців та дівчат захват. Цікаве та пізнавальне спілкування із солдатами військової частини супроводжувалось екскурсією по казармам, навчальним кабінетам. Діти довідались, як проходить фізична підготовка військовослужбовців та відпочинок.

Сповнені яскравих емоцій та вражень діти надовго запам’ятають екскурсію до військової частини А 2183. Колектив ДНЗ № 31 “Білочка”, в свою чергу, висловлює щиру подяку  керівництву військової частини А 2183 за співпрацю та можливість ознайомитись із особливостями професії «військовослужбовець».

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.