Навчальне навантаження музичних занятть, свят, розваг

У дитячому садку не лунає дзвінок, коли починаються чи закінчуються заняття. Цей процес контролюють педагоги. Тож музичний керівник має знати затверджене МОН гранично допустиме навчальне навантаження на дитину у закладах дошкільної освіти і планувати музичні заняття, свята й розваги відповідно до нього.

Роботу з музичного виховання дітей музичний керівник відображає у перспективному і календарному планах. У перспективному плані на навчальний рік передбачає: типи занять види і теми музичних розваг теми музично-театралізованих свят. У календарному плані відображає їх зміст і деталізує його щодо кожної вікової групи.

 Музичну розвагу не планують у тому місяці, що й свято. Винятком може стати розвага до Дня Святого Миколая в грудні напередодні Новорічного свята. Дітям раннього віку доступні всі форми музичного виховання. Не рекомендують проводити для них хіба що свята, але бувають винятки. Якщо педагоги вирішили організувати таке дійство, їм варто враховувати, що: діти раннього віку ще не здатні сприймати ідею свята, проте їх приваблює барвистість дії тривалість свята не має перевищувати 20 хв радісним має бути не лише свято, а й увесь святковий день. Гранично допустиме навчальне навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 Отже, відповідно до нормативних документів та методичних рекомендацій, скільки мають тривати музичні заняття, розваги та свята в кожній віковій групі?

 

МУЗИЧНЕ ЗАНЯТТЯ

1 Для дітей раннього віку – 10 хв.

2 Для дітей молодшого віку – 15 хв.

3 Для дітей середнього віку – 20 хв.

4 Для дітей старшого віку – 25 хв.

МУЗИЧНЕ СВЯТО

1 Для дітей раннього віку – не рекомендовано.

2 Для дітей молодшого віку – 25-30 хв.

3 Для дітей середнього віку – 30–40 хв.                                            

4 Для дітей старшого віку – 40-45 хв.

МУЗИЧНА РОЗВАГА

1 Для дітей раннього віку – 15-20 хв.

2 Для дітей молодшого віку – 20-25 хв.

3 Для дітей середнього віку – 25–30 хв.

4 Для дітей старшого віку – 35-40 хв.

 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.