Підсумкові заняття І семестр 16-17 н. р.

    

    

       З 13.12.16 по 16.12.16 проведено підсумкові квартальні заняття у всіх вікових групах з метою визначення рівня сформованості знань, умінь і навичок дітей в дошкільному закладі.
    Під час роботи з дітьми використовувались наступні методи: бесіда, опитування, тестування, дидактичні ігри, вправи в ході підсумково-контрольних занять. В основу  завдань були включені вправи на розвиток основних компетентностей дитини з різних розділів програми. А саме: розвиток фізичних умінь і навичок; основи здоров’я; формування основ моральних якостей;  ознайомлення з довкіллям, з природою; логіко-математичний розвиток; навчання елементів грамоти; підготовка руки до письма; художня література. Заняття пройшли в цікавій ігровій формі. Діти показали свої знання, уміння та навички, отримані під час освітньо-виховної діяльності.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.