Підсумкові заняття

       Відповідно річного плану на 2017-2018 н. р. були проведені підсумкові заняття з 1  по 15 грудня 2017року, у молодших, середніх та старших групах відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного  віку «Дитина». 

        В ході перевірки було виявлено, що всі вихователі  зібрали і систематизували необхідний матеріал (демонстраційний  і роздатковий  згідно з віком; дібрали й виготовили різноманітні дидактичні ігри, посібники. Освітні завдання плануються з урахуванням умінь дітей і вимог програми кожної вікової групи.  Вихователі володіють методикою організації та проведення мовленнєвої та пізнавальної діяльності. Широко застосовують ігрові методи навчання . Хотілося б відзначити , що майже всі вихователі провели комбіновані заняття, де побачили різні види діяльності. Заняття пройшли на належному рівні, всі вихователі готувалися до показів, ходили один до одного на заняття, самі аналізували заняття – робили самоаналіз, давали своїм колегам зауваження та схвалення, вказували на недоліки в роботі.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.