Щира подяка Фроловій Ірині Іванівні 23.09.2016

 

  Діти середньої «А» групи та їхні батьки хочуть висловити слова вдячності  Фроловій Ірині Іванівні, депутату Первомайської міської  ради Миколаївської області 12 округу, за надану матеріальну допомогу.

Ми батьки, звернулись до Ірині Іванівні  з проханням замінити вікна у спальній кімнаті, так як вони знаходились в не найкращому стані, оскільки не замінювались з початку будівництва ДНЗ. У спальній  кімнаті  було холодно, а це відображалося на здоров’ї наших діток. Ірина Іванівна одразу відреагувала на прохання батьків, як тільки почула слово діти.

Хотілося б зазначити те, що в цьому садочку немає її дітей або дітей її родичів. Наші діти їй чужі, але мабуть, не байдужі.

Дякуємо Вам, Ірина Іванівна, що оперативно відгукнулись на наше прохання. Віримо, що Ваші добрі справи сторицею повернуться теплом дитячих долоньок та сердець.

                     З вдячністю та повагою діти, батьки середньої «А» групи.

                     

                     

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.