Тематичний день “Копійка” 19.11.2020

Из обращения начинают выводить часть монет | Украинская правда  19 листопада  в дитячому садочку пройшов тематичний день з економічного виховання «Копієчка». 

В середній групі “Б” (вихователь Жадько-Базілевич Л.В.) пройшло заняття на тему: “Пригоди однієї Копієчки”. На занятті діти ознайомились з поняттям “марнотратний” та “ощадливий”; вчилися бережливо використовувати природні ресурси; закріпили знання про правила поводження з іграшками(використовувати їх за призначенням, дбайливо ставитися до них).

Вихователь середньої групи «А» Пупкова Н.Ю. ознайомила дітей із різними професіями й результатом їхньої праці, а також з поняттями «товар» та «послуги». Провела заняття на тему  «Економний колобок», на якому діти закріпили знання про послідовність появи хліба: земля, зерно, колосок, мука, тісто, хліб. На закріплення переглядали мультик «Що таке гроші?», їх призначення та використання.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.