“Тиждень безпеки дитини”. З 13 по 17 травня 2016 р.

 

13-17 травня  2016 року в дошкільному навчальному закладі № 31 «Білочка» проходив Тиждень безпеки дитини.

За цей час  з дітьми, педагогами та батьками  були проведені різноманітні навчально – виховні заходи. До проблеми безпеки підійшли різнобічно. Старші дошкільники подивилися презентації «Один удома», «Мій будинок – небезпечні предмети», «Правила поведінки при пожежі», засвоїли правила безпеки через бесіди (на прикладі вчинків героїв плакатів, таблиць), «Твої дії в разі небезпеки», «Наодинці вдома», «Дії при виникнення пожежі», «Як діяти при зустрічі з тваринами», пригадали правила поводження з електроприладами, тваринами, дії при виникненні пожежі. У молодший групі провели екскурсію до вогнегасника, та сюжетно-рольову гру «Пожежники» (вирішення проблемних ситуацій вдома). Діти закріпили номери телефонів екстрених і аварійних служб. У середній групі провели інтегроване заняття «З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто». Цікаво проведені заняття у других групах на тему: «Пожежники», «Безпека в довкіллі». У середній групі “Б” провели ігри та заняття на теми «Твоя безпека – це твої знання», «Як діяти при зустрічі з тваринами», де діти на практиці навчалися обережному та безпечному спілкуванню з тваринами. Найменші наші вихованці на занятті «Небезпечні предмети вдома» розповідали про джерела небезпеки будинку, про правила безпечного пересування в приміщенні.

НАГАДУЄМО, що завдання дорослих (педагогів і батьків) полягає не тільки в тому, щоб оберігати і захищати дитину, але і в тому, щоб підготувати її до зустрічі з різними складними, а часом і небезпечними життєвими ситуаціями.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.