Тренінгове заняття «Сучасні освітні технології: від задуму до втілення» 17.12.2019

   17 грудня 2019 року на  базі ДНЗ № 31 «Білочка» відбулося тренінгове заняття «Сучасні освітні технології: від задуму до втілення».
       Під час І блоку засідання  вихователь Рязанцева Н.П. презентувала присутнім  розвиваючі ігри та посібники з сенсорного виховання дошкільників.  Акцент було зроблено на ефективності застосування бізібордів (розвиваючих дошок), які допомагають ознайомити  малюків з кольорами та формами, сприяють розвитку дрібної моторики, спонукають до самостійності.
        У ході ІІ блоку вихователі ознайомилися з методикою опису картин з використанням технології ТРВЗ. Прийом «приходу чарівників-гномів», застосований модератором заходу Карлюгою А.В., допоміг переконати педагогів у ефективності зазначеної технології.  Учасники заходу відзначили, що запропоновані методи та прийоми перетворюють звичайний опис картин на  цікаву подорож. Картина перестає бути просто ілюстрацією, діти сприймають її як фрагмент із життя – цікавого, насиченого й позитивного.
       

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.