Увага!!! Змінюється оплата за харчування!!!

  1. Установити вартість харчування одного дітодня у  ЗДО №31 «Білочка»  до 47-50,0 грн.

                                                                 Термін: з 01.06.2021

  1. Установити плату за харчування дітей у закладі дошкільної освіти №31 «Білочка» для

батьків або осіб, які їх замінюють, в розмірі до 60 відсотків від вартості харчування на один день (за кожне відвідування): для дітей віком до 3-х років та дітей, які знаходяться на дієтичному харчуванні –    28 грн. 20 коп., 3 роки і старше – 30 грн. 00 коп.

                                                                Термін: з 01.06.2021

  1. Звільнити від оплати за харчування на 100% дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей учасників війни, учасників бойових дій, ветеранів війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», дітей, переміщених із тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичних дій; дітей із малозабезпечених сімей, дітей бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

                                                                           Термін: з 01.06.2021

  1. Зменшити розмір оплати на 50% для багатодітних сімей, при наявності довідки управління соціального захисту населення міської ради.

                                                                             Термін: з 01.06.2021

Детальніше:   інформаційна відкритість закладу / накази ДНЗ /НАКАЗ   № 60  Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладі дошкільної освіти  яслах-садку №31 «Білочка» у 2021 році

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.