Засідання атестаційної комісії І рівня 21.03.2016

 

Завершується атестаційний період, який був для педагогів нашого закладу достатньо насиченим, динамічним, успішним, результативним.

21 березня 2016 року проведено  заключне засідання атестаційної комісії І рівня, яка працювала згідно визначених нормативно-правових документів, розглянула характеристики та атестаційні листи 6 педагогічних працівників та прийняла відповідні рішення:

  • всі атестовані педагоги  відповідають займаній посаді.  
  • Довгань Т. А., вихователь-методист/вихователь відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст І категорії”;
  • вихователям Нестеренко Л. О., Чернієнко С. М. присвоєна кваліфікаційна категорія “спеціаліст”; 
  • вихователям Кондратюк  О. А., Хмарській І. П. підтверджено раніше встановлений 9 тарифний розряд.
  • щодо практичного психолога Кутузової В. В. порушено клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Первомайської міської ради про присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст ІІ категорії”.

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, отже побажаємо їм творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!
ВІТАЄМО!!!

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.