28.10.2020 Відкрите заняття з малювання /техніка ебру/

Ебру - рисуване върху вода | Drawing techniques, Drawings, Creative art  28.10.2020 р. вихователь  Пупкова Н.Ю. провела заняття з  зображувальної діяльності з використанням техніки «Ебру» з дітьми старшої групи “Б” – “Осінні квіти”. Дошкільнята уявляли себе чарівниками-художниками. Спочатку створювали на воді зображення, а потім переносили його на папір. Цінність мистецтва Ебру визначається не лише результатом, а й самим процесом. В Ебру саме цінне – це не сама картина, яку  можна намалювати, а те, що цю картину ніхто не зможе повторити.

Педагоги також мали можливість познайомитись з способами малювання фарбами на воді. Колеги отримали масу позитивнх емоцій, самостійно спробували  відтворити дивовижне чаклунство на воді  та перенести  отримані візерунки на папір. Діти з цікавістю  чекають продовження такої роботи. 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.