День Конституції України

 Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, не залежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою виховуємо своїх дітей.

Святкування Дня Конституції України цього року – найбільш актуально, це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші брати знову захищають суверенітет і цілісність нашої країни.

Дітки 1 молодшої групи ще маленькі, але вже добре знають, в якій державі живуть. Вони вчаться пишатися своєю країною, бути гордими з того, що вони – українці. За допомогою вихователя Рибалки А.С. малюки створили прапор України з синіх та жовтих квіточок.  Не даремно прикрасою прапору стали квіти, адже наша Україна – мов квіточка у віночку Європи – тендітна, ніжна,  терпелива, стражденна.

Я — українець. Є у мене право 
На рідну мову та свою державу, 
На гордий прапор золотисто-синій, 
На щастя жити у такій країні. 
Я — українець. Право знати маю 
Про тих, кого героями вважаю, 
Що людство рятували від руїни, — 
Синів і дочок, гідних України. 
Я — українець. Хочу право мати 
Завжди усе, що думаю, казати, 
На незалежну та міцну державу, 
На все, що гарантовано по праву. 
Я — українець. І моє це право 
Любити землю горду й величаву, 
Та дух свободи набирати в груди. 
Я — українець. Був ним, є, і буду!

Вітаємо з Днем Конституції України!

 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.