Екскурсія до школи 26.09.2019

14 вересня, в рамках співпраці і співдружності ДНЗ № 31 «Білочка» зі школою, відбулася екскурсія  старшої  групи дошкільників до ЗЗСО №16 Первомайської міської ради. Психологічна служба школи і дитячого садка організували екскурсію малят з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі.

     Майбутні першокласники мали можливість познайомитись з досвідченими вчителями, які будуть набирати учнів в 1 клас. Саме вони з великим задоволенням супроводжували дошкільнят в маленьку подорож до «країни знань». Змістовною та цікавою була екскурсія. Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони прибули під час навчально-виховного процесу і могли на власні очі спостерігати за учнями, які навчалися і по дзвонику вибігали на перерви.

А далі почалось найцікавіше! Екскурсії коридорами школи,  зустрічі з нашими випускниками – учнями 4-х класів і обмін з ними життєвим досвідом; подорож до їдальні школи, спортивної зали, біблітеки! Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності! Подякувавши нашому екскурсоводу, ми пішли роздивлятися шкільну територію. Загалом дітям дуже сподобалось, і на запитання, чи хочуть вони до школи, всі без вагань відповіли «Так!»

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.