Історія

Історія дошкільного навчального закладу №31 «Білочка» розпочинається 22 жовтня 1980 року, коли 160 юних первомайців стали новоселами в новій просторій будівлі по вулиці Новій, 17, яка була споруджена на кошти Первомайського гранітного кар’єру і передана відділу народної освіти  м. Первомайська.

Історію закладу творили його працівники:

Коник Ольга Петрівна, музичний керівник, працювала з дня відкриття закладу до виходу на пенсію по вислузі років в 1993 році.

Михайлова Галина Дмитрівна, вихователь, працювала в д/з 20 років, з дня відкриття закладу.

Кекул Ольга Олександрівна, вихователь – з 1981 року по жовтень 2000 року.

Адамчук Броніслава Ігнатіївна, вихователь, понад 10 років свого педагогічного життя присвятила вихованцям ДНЗ №31.

Берестовська Тамара Костянтинівна, незмінна старша медична сестра дитячого садка з дня відкриття закладу, з травня 2010 – на заслуженому відпочинку.

Даленко Ганна Вікторівна, завгосп, 43 роки завідувала господарством дошкільного    закладу № 31, з січня 2023 – на заслуженому відпочинку.

Очолювала колектив дошкільного закладу з першого дня його створення до грудня 1997 року (понад 17 років)  Відмінник народної освіти Розанова Світлана Іванівна – Педагог з великої літери, гарна господиня, мудрий наставник, талановитий керівник, прекрасна людина.  Народилася Світлана Іванівна 21 січня 1937 року в селі  Генівка Первомайського району Миколаївської області в сім’ї вчителя.

Після закінчення середньої школи в 1962 році вступила до Кіровоградського педагогічного інституту на факультет методики і педагогіки початкової освіти, який закінчила в 1966 році, отримавши спеціальність – учитель початкових класів.

Але розпочала свою педагогічну діяльність Світлана Іванівна на посаді вихователя дошкільного закладу №1 м. Первомайська в березні 1966 року. Потім – вихователь, методист ДНЗ №12 м. Первомайська. В червні 1969 року Світлана Іванівна очолила колектив ДНЗ №4, а в липні 1980 року прийняла новобудову – дошкільний навчальний заклад №31 «Білочка» на посаді завідуючої.

В січні 1986 року за зразкову постановку навчально-виховної роботи в дошкільному закладі , за відмінне виконання Закону про загальне обов’язкове навчання дітей завідуючій дошкільним навчальним закладом №31 Розановій Світлані Іванівні було присвоєно звання «Відмінник народної освіти».

В домашньому архіві Світлани Іванівни – 5 грамот Міністерства освіти Української РСР, грамоти обласного та міського управління освіти, медаль «За доблестный труд», якою вона була нагороджена в квітні 1970 року за високі трудові досягнення.

З грудня 1997 року Світлана Іванівна знаходиться на заслуженому відпочинку, а колектив продовжує свою роботу під керівництвом Галущак Людмили Миколаївни, яка спрямовує роботу педагогів на творчий пошук, створення сприятливих умов для забезпечення нормального, повноцінного життя та розвитку малят, емоційно-психологічного комфорту.      

 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.