Майстер-клас «Винахідницьке  малювання» 29.10.2020

Материал по рисованию (подготовительная группа) на тему: Нетрадиционная  техника рисования- ниткография. | Образовательная социальная сеть Використання нетрадиційних розвивальних технік на заняттях з образотворчого мистецтва має велике значення для художньо-естетичного розвитку та розвитку емоційної чутливості дітей, формування стійкого інтересу до образотворчої діяльності, розвитку практичної умілості та вправності. Діти вчаться долати сором’язливість, страх перед малюванням, проявляють свої здібності, обдарування, уяву та фантазії.
 
Існує багато художніх і допоміжних матеріалів, які можуть використовуватись в зображувальній діяльності. Малювати можна чим завгодно і як завгодно.
Саме так, хоч і в незвичному форматі, був проведений майстер-клас «Винахідницьке  малювання». Тут вихователі мали змогу поділитися своїм досвідом роботи з колегами та дізнатися про нові техніки.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.