Наші досягнення 2014-2015 н. р.

На базі дошкільного навчального закладу у 2014-2015 навчальному році, відповідно до плану роботи управляння освіти міської ради, було проведено семінар практичних психологів ДНЗ міста «Формування когнітивної сфери особистості дошкільників» та методичне об’єднання для вихователів І молодших груп «Аспекти розвитку мовленнєвої особистості засобами театралізованої діяльності у ранньому віці». Учасникам семінару для перегляду було представлене корекційне заняття «У пошуках невідомої планети» психолог Кутузова В.В. та інтегроване заняття для І молодших груп «Ріпка» вихователь Рязанцева Н.П. Педагоги дошкільного закладу продовжують роботу щодо друкування у фахових виданнях. Конспект інтегрованого заняття розроблений вихователем Рязанцевою Н.П. та Рибалка А.С. були опубліковані в журналі «Розкажіть онуку».

Протягом 2014-2015 навчального року колектив взяв  участь  у проведенні місячника «Увага! Діти на дорозі» зайнявши 3 місце та у  конкурсі молодих вихователів,  на якому вихователь Рибалка А. С. посіла почесне 2 місце.

Заслуговує на увагу досвід роботи  вихователя ІІ молодшої «Б» групи Петуніної Л. М. використання поетичного слова в роботі з дітьми. За результатами моніторингового дослідження  за 2014-2015 н. р.  спостерігається тенденція збільшення високого і достатнього рівня   засвоєння програми з розвитку мовлення  в середньому, на 28 % та зменшення низького рівня на 15%.

Педагогом  Кутузовою В.В. були розроблені електронні дидактичні ігри, які сприяли кращому засвоєнню програмового матеріалу.

Продуктивною була робота творчої групи закладу ( Довгань Т.А., Кутузова В.В., Рибалка А.С.) щодо впровадження ІКТ в навчальний процес. Організовані практичні заняття   покращили знання та уміння педагогів щодо створенню  слайд – презентацій,таблиць, дидактичних матеріалів. Порівняно з минулим роком рівень оволодіння комп’ютером вихователями покращився на 15%, рівень використання ІКТ в роботі з дітьми на 20%.

 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.