ПАМ’ЯТКА для батьків що до профілактики отруєнь дітей лікарськими препаратами вдома

Лікарі стверджують, що близько половини випадків отруєння дітей спричинені недозволеним прийманням лікарських препаратів. Найчастіше діти з’їдають пігулки, залишені в доступних місцях, або отруюються під час гри з аптечкою. Для запобігання нещасним випадкам через отруєння медикаментами слід постійно дотримуватися правил їх зберігання вдома.

 Зберігайте лікарські препарати в аптечках, які зачиняються, щоб дитина не зуміла їх дістати.

 Зберігайте аптечку, а також лікарські засоби, які нині необхідно приймати вам або членам вашої родини, у недоступних для дітей місцях.

 Регулярно перевіряйте строк придатності до застосування лікарських препаратів, які зберігаєте в домашній аптечці.

 Після кожного приймання ліків перевіряйте, чи надійно ви їх закрили. Не зберігайте медикаменти в місцях, де грають діти.

 Не варто ставити аптечку чи коробку з лікарськими препаратами на шафи, бо дитина може спробувати їх дістати.

 Забороніть усім членам родини залишати лікарські препарати на столі, як зазвичай роблять бабусі й дідусі, щоб не забути прийняти препарат.

 Виймайте з упаковки рівно стільки пігулок, скільки збираєтеся прийняти, а не на два-три прийоми наперед.

 Не приймайте лікарські препарати в присутності дітей, бо їм дуже подобається копіювати дорослих і вони намагатимуться спробувати повторити ваші дії.

 Якщо дитина допитлива, не тримайте лікарські препарати в сумках, портфелях, гаманцях, скриньках тощо, бо вона обов’язково спробує їх знайти.

 Найліпше зберігати препарати в такому місці, щоб дитина не змогла побачити їх і дотягнутися.

 Якщо дитина захворіла, не дозволяйте їй самостійно приймати ліки.

 Ніколи не кажіть дитині, що лікарські або вітамінні препарати це цукерки чи льодяники, адже коли Вас не буде поряд, дитина може знайти «цукерки» і з’їсти їх.

 Якщо дитина проковтнула ліки, ввела у носовий прохід чи вухо пігулки, терміново з’ясуйте, який саме це лікарський препарат і терміново зверніться до лікаря.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.