ПАМ’ЯТКА як обрати теплий та зручний одяг і взуття для дитини

 

В осінньо-зимовий період іноді важко вирішити, що одягнути та взути дитині. При виборі слід зважити на температуру повітря, швидкість вітру, наявність опадів та рівень активності дитини на відкритому повітрі.

 Не одягайте дитині багато шарів одягу — це обмежує її рухи та не дає змоги тілу виробляти тепло, через що вона мерзне більше.

 Обирайте дитині м’який, зручний шарф і зав’язуйте його так, аби холодний вітер не потрапляв на ділянки шкіри, що можуть спітніти.

 Не закривайте шарфом рот та/або ніс дитини. Дихання в одяг сприяє утворенню вологи на обличчі, через це воно замерзне, а волога стане сприятливим середовищем для бактерій та вірусів.

 Стежте, щоб шапка щільно закривала вуха, адже будь-який протяг може призвести до отиту або іншого застудного захворювання.

 Обирайте шапку за розміром голови дитини, вона не має здавлювати голову, стягувати волосся, бо це може спричинити головний біль у дитини.

У дощову погоду

 Взувайте дитині гумові чоботи, коли є калюжі або йде дощ. Ліпше одягнути товсті бавовняні шкарпетки в них або ж узути спеціальні гумові чоботи з ворсом.

 На нетовстий реглан або светр одягніть легеньку куртку, що не пропускає вологи та яку не продуває вітер.

У холодну погоду

 Взувайте мембранні чоботи, які легкі та не промокають. Під час їх використання обов’язково одягайте дитині на ноги бавовняні шкарпетки або спеціальні термошкарпетки.

 Обирайте дитині куртку, яка закриватиме поперек та сідниці, щоб уникнути охолодження спини, особливо якщо дитина активно рухається надворі.

 Одягайте дитині під основний шар одягу бавовняні білизну та колготи.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.