ПОРАДИ БАТЬКАМ НА ЛІТО

– Виходити на прогулянку до 10.00 і після 17.00

– Під час жари намагатись менше знаходитись на вулиці.

– На пляжі маленьким дітям бути не обов’язково, сонцезахисним кремом користуватись небажано. Це хімічні сполуки, і як прореагує шкіра малюка на їх компоненти –невідомо. Так що краще утриматись від цього примінення і не зловживати сонячними ваннами.

– Обмежте поїздки навіть на ближні відстані, особливо, якщо в машині нема кондиціонера.

– Дітей, особливо до трьох років, в жарку пору вивозити не рекомендується.

– Не пийте зафарбовану солодку воду. Барвники і стабілізатори здоров’я вашій дитині не додадуть, а алергію викликати можуть.

– Для маленьких дітей беріть з собою ромашковий чай, компот з сухофруктів або кип’ячену воду.

– Старшим дітям можна пити мінеральну воду, протипоказана мінеральна вода дітям грудного віку і вагітним.

– Намагайтесь не вживати сильногазовані напої.

– Дітям рекомендується загорати в тіні.

– Носити малюкам треба вільний бавовняний або льняний одяг світлих тонів.

– Дітям обов’язково треба носити головні убори.

– Вміти надавати першу допомогу при теплових і сонячних ударах.

ЛІКУЄМОСЬ МОРЕМ

Літо-це не тільки час, коли можна забути про теплий одяг, але і час покращити своє здоров’я. Причому самим органічним способом. А для малюків це дуже необхідно, бо попереду-цілий рік. Дуже корисно поїхати на море, щоб познайомитись з секретами телассотерапії. А в поняття телассотерапії входить все, що пов’язане з морем: сонячні, повітряні, пісочні ванни, прогулянки на березі моря, сон біля моря, морські купання. Останні грають особливу роль в загартуванні і укріпленні організму малят.

Але слід пам’ятати, що якщо ви живете далеко від моря, різка зміна клімату, активне сонце, жара можуть причинити більше шкоди, ніж користі. Встановлено, що період адаптації становить 2-3 тижні. Це достатньо хворобливий процес для дитини. Повертаєтесь додому-дитячому організму знову треба перебудовуватись. Педіатри категорично проти того, щоб подібним іспитам підлягали діти до року. Але і тим, в кого малюкам менше трьох років, слід бути обережними.
Перебування на пляжі треба обмежити вранці до 11.00, а повернутись на берег можна лише після 16-17.00.
Якщо в тіні, під парасолькою утримати малюка не можна, одягніть на нього панамку і легку футболку. В ній його можна і купати, так як сонячні промені проходять через товщу води і можуть обпалити ніжну шкіру. Мокру футболку після купання треба змінити.
Не дозволяйте малюку довго гратись на морському піску, навіть, якщо вода в морі тепла.

В ЯКІ ІГРИ ГРАТИСЬ НА ПЛЯЖІ ?

Відпочиваючи з допитливим малюком біля води, про лежачий стан можна тільки мріяти. Але хіба це головне? Зате який простір для ігор і творчості дає морський або річний пляж!
Найулюбленіша забава для малят – малювання по мокрому піску. Запропонуйте дитині щось намалювати, а ще краще-зробіть це з нею разом.
Цікаві візерунки на піску виходять з камінчиків і мушлів. Зобразьте який-небудь простий силует або сюжет і запропонуйте дитині викласти його по контуру камінцями.
Можна взяти з собою на пляж олівці або фломастери. З їх допомогою великі плоскі камінці легко перетворювати в цікавих звірят або улюблених казкових героїв.
На піску можна не лише малювати, але і писати. Дивись, до кінця відпустки малюк гарно навчиться читати і писати не лише слова, а й речення, розв’язувати прості приклади.
Але найбільшу користь для здоров’я малят принесуть рухливі ігри на пляжі. Це такі ігри як “Море і суша” (на слово “море” дитині треба забігти у воду, на слово “суша” – вибігти в намальоване на піску коло), “Щуки і жабенята” (щука ловить жабенят) тощо.
Ще дуже цікаво і весело просто побризгатись водою або погратись водяними пістолетам чи іншими іграшками.
Коли обливатись набридне, можна просто позмагатись в міткості: влучити камінчиком в стаканчик, в воду, в коло і т.д.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.