Праця в квітнику 06.09.2016

  Праця в житті кожної людини має визначальне значення, долучати дитину до цього необхідно в дошкільному віці. Вона розширює кругозір дітей, сприяє розвитку у дітей спостережливості і допитливості, викликає інтерес до об’єктів природи, до праці людини, повагу до людей. У процесі праці формуються практичні навички догляду за рослинами, що ростуть на ділянці, розвиваються інтелектуальні вміння: планувати роботу, підбирати матеріали та інструменти, намічати послідовність операцій,  оцінювати результати.

Діти ІІ молодшої групи  «А» (вихователь Рибалка А. С.) ще маленькі, а вже допомагають вихователю слідкувати за чистотою не лише на майданчику, а й на клумбі. Осінь – пора збору не тільки врожаю, а й насіння, яке можна буде висіяти вже навесні. Малюки, збираючи насіння календули, мали змогу не тільки зробити добру справу, а й ознайомитися з рослиною, опираючись на сенсорні відчуття.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.