Правила прийому в ЗДО

Для зарахування дитини до  закладу дошкільної освіти необхідно:   

  • зареєструвати дитину  на чергу  до  ЗДО у загальному міському  електронному реєстрі  дітей перед вступом до ЗДО (єдина комп’ютерна база даних, яка містить інформацію про ДНЗ м. Первомайська та дітей, які реєструються на чергу в ЗДО). 
  • підготувати пакет документів згідно з переліком, що поданий нижче.

 

Перелік документів, необхідних для прийому в ЗДО                               (відповідно до п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року № 305,  Листа МОНмолодьспорту України від 25.05.2011 року № 1/9 389 “Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу”)
1. Заява батьків,або осіб, що їх замінюють про зарахування до дошкільного закладу.                        
2. Медична довідка про стан здоров’я  дитини із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад.
3. Медична довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення дитини.(дійсна 3 дні)                              
4. Направлення з управління освіти Первомайської міської ради (видається при пред’явленні реєстраційної карти, в якій зазначений порядковий номер реєстрації дитини перед вступом до дошкільного закладу)
5. Копія свідоцтва про народження дитини.             

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.