Різдвяні ігри та колядки

 Запитайте будь-кого – яке свято в дитинстві було найулюбленішим? Кожен відповість: Новий рік! Промайнули веселі новорічні свята, вірші, подарунки від Діда Мороза.

 14 січня, на день Василя, лунали голосні колядки, щедрівки «Добрий  вечір  тобі, пане господарю!», дорослі і діти бажали один  одному щастя, здоров’я, достатку на многії і благії літа. В нашому дитячому садочку вже стало традицією колядувати. Діти старших груп наряджаються в Маланку, Василя та разом з дорослими щедрівками вітають малечу та співробітників дитячого садка. Ряжені співали пісні, розповідали вірші-щедрівки, бажаючи здоров’я, достатку та добробуту. За щирі бажання щедрувальників пригостили солодощами та цукерками.

Свято принесло задоволення і дітям, і дорослим. Ця традиція дитячого садка розширює та збагачує знання дітей про народні свята та виховує повагу до рідної української культури, звичаїв, народної творчості. А по завершенню колядування  всі діти мали змогу прийняти участь у розвазі “На гостину до господаря” .

 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.