Відкритий перегляд гурткової роботи “Орігамі” 25.02.2016

    Орігамі. Хтось вже не раз чув це слово, хтось сам займається цим чудовим мистецтвом, а для декого це слово звучить вперше. Але орігамі варто того, щоб про нього говорили. Це унікальне заняття для всіх і кожного, для п’ятирічного малюка і математика на пенсії, для тата у вихідний і вчителя на уроці.

25.02.2016 вихователь ІІ молодшої групи “А” Нестеренко Лариса Олексіївна показала колегам відкритий перегляд гурткової роботи “Орігамі”. Мистецтво орігамі надає змогу кожній дитині творчо та ефективно проявити свої здібності, висловити думку, міркування щодо навколишнього світу. А також допомагає і дорослому зрозуміти, наблизитись до своєї дитини. Отже, дитина не лише сприймає красу, дивлячись на конструкції «орігамі», а також відгукується на неї, і намагається певною мірою сама її створити – конструює з паперу, а готові конструкції складає в композиції, пригадує свій попередній життєвий досвід, що розвиває також і пізнавальну активність дітей. 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.