Випускний бал 25.05.-26.05.2017 р.

  

       Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в наш дитячий заклад – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку. Настав цей довгоочікуваний день – випускний – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання… 
Під звуки музики і оплески батьків виходять самі винуватці свята – випускники. В продовж свята діти багато співали, танцювали, особливо зворушливими були таночки дітей з батьками, танго, вальс. Випускники дякували своїм вихователям, адміністарації, всьому персоналу дошкільного закладу, які так дбайливо про них піклувалися.
Наприкінці урочистої частини на дітей чекав приємний сюрприз – дипломи випускників дитячого садка та подарунки на згадку про щасливі роки які діти провели в закладі. Кожен з батьків з гордістю дивився на свою дитину, яка так скоро встигла вирости.

Колектив дошкільного закладу «Білочка» вірить, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя. 

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.